Alçıpan asma tavan fiyatları

alçıpan asma tavan Alçıpan asma tavan sistemleri en çok uygulaması yapılan asma tavan sistemleridir. Alçıpan asmatavan fiyatları yapılacak alanın büyüklüğüne ve istenen şekle göre değişiklik göstermektedir.Yukarıda ki resimde görmüş olduğunuz bantlı asma tavanlar 2 kat olarak yapılırlar ve metrekare fiyatlarıda düz asma tavanların 2 katıdır. Düz asma tavan fiyatları ise malzeme dahil 20 liradan başlamaktadır. Alçıpan asma tavan uygulamalarında kullanılan malzemeler suya dayanıklı yeşil alçıpan, şekil alabilen ince hetrom alçıpan ve yangına karşı dayanıklı alçıpan kullanılan alçıpanlardır. Asma tavan uygulamasında kullanılacak malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü uygulamada kullanılacak ucuz ve kalitesiz malzemeler ilerleyen yıllarda asma tavanda sarkma ve düşme gibi sizi güç duruma düşerebilir. Bu yüzden malzemelerin hepsi tse belgeli ürünler kullanılmalır. Alçıpan malzemesi konusunda mutlaka kalitesini dünya çapında kanıtlamış knauf markası kullanılabilir. Alçıpan asma tavan konusunda ki her türlü sorunuzu aşağıdan bize sorabilirsiniz.

Bunlarda var

, ,
2 comments to “Alçıpan asma tavan fiyatları”
  1. Tavandan ses yalıtımı ile ilgili araştırma yaparken sitenize rastladım. Oldukça ilgimi çekti. Sorunum şu; üst kattan gelen tv, müzik, konuşma vb. sesleri asma tavan ile azaltmak mümkün müdür? Mevcut tavanın yerden yüksekliği 260 cm’ dir. Bu yükseklik asma tavan yapımı için uygun mudur? 13 m2′ lik bir tavanın yaklaşık maliyeti nedir? Sizin önerebileceğiniz başka bir yöntem vs. var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

  2. Tavandan ses yalıtımı ile ilgili araştırma yaparken sitenize rastladım. Oldukça ilgimi çekti. Sorunum şu; üst kattan gelen tv, müzik, konuşma vb. sesleri asma tavan ile azaltmak mümkün müdür? Mevcut tavanın yerden yüksekliği 260 cm’ dir. Bu yükseklik asma tavan yapımı için uygun mudur? 13 m2′ lik bir tavanın yaklaşık maliyeti nedir? Sizin önerebileceğiniz başka bir yöntem vs. var mıdır? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

    Bülent Bey üst kattan gelen sesi engellemek için çeşitli yapı malzemeleri ve yöntemler kullanmaktayız. İlk olarak yeri keşif yaparak tespitlerde bulunmamız gerekmektedir. Bizi arayarak randevu alabilir ve evinize en uygun çözümü yerinde gelip görerek çözebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir