Alçıpan asma tavanlar

İç mekandaki mükemmelliğin sırrı, küçük detayların ustaca çözümünde saklıdır. Bu detaylara gösterilen özenle birlikte şekil, renk ve fonksiyon arasında kurulan uyum sonucunda mekan içinde eşsiz bir görsel şölen yaratmak mümkündür. Alçı, doğadaki en iyi hammadde olmasının dışında, sağladığı esneklik, akustik performans, yüksek dayanım, doğa dostu olma özellikleri ile pek çok tasarımcının fikir ve tasarımlarını zenginleştirmiştir. Bugüne kadar, dünyadaki pek çok modern binanın doğal bir parçası olmuştur. Galvaniz sacdan üretilen profillerden oluşan konstrüksiyona alçı plaka kaplanmasıyla oluşturulmaktadır. Her türlü yapıda geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Hızlı, pratik ve kuru uygulaması sayesinde tesisatın montajına, yangın, ses ve ısı izolasyonuna uygun sistemiyle, tasarımda esneklik ve tasarruf sağlar. Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Bunlarda var

,
8 comments on “Alçıpan asma tavanlar
 1. kullanım alanlarını cinslerine göre sınıflandırılırsa daha ayrıntılı, çok daha güzel olur.Oldukça bilgilendirici bir yazıydı, acaba giyim mağazaları için hangisini tavsiye edersiniz.Teşekkürler.


 2. cenk dere:

  kullanım alanlarını cinslerine göre sınıflandırılırsa daha ayrıntılı, çok daha güzel olur.Oldukça bilgilendirici bir yazıydı, acaba giyim mağazaları için hangisini tavsiye edersiniz.Teşekkürler.

  Cenk bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Asma tavanların kullanım alanları hakkında daha ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. İlgi ve alakanız için teşekkürlerimizi sunarız.

  Sorunuza gelin genellikle giyim mahazaları köşeli hatlara sahip tasarımlar yapmaktayız. Referanslarımız bölümünde yer alan Merter Mentwomen firmasına yaptığımız asma tavan modelini inceleyebilirsiniz.

  Başka bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden bize yazınız

 3. slm, ulke disinda calisiyor musunuz, bizim 240 metrekare bir magazamiz var ve bu magazamizi sizin gibi kaliteli bir firmanin gerceklesmesini istiyoruz. magaza urunlerimiz pvc pencere – mutfak – kapi … olculerimizi verirsek fiyat ve dizayn gonderebilir misiniz.. tesekkurler

 4. ya bu asma tavanlardaki oval hatların kenarlarını ,o yaklaşık 10 cm civarındaki .nasıl yapıyorsunuz ?

 5. bu sayfanın en başındaki kırmızılı örnektede var o kenarlar oval şekilde neyle ve nasıl kapanıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir