Duvar kaplama

Duvarlarınız pvc gergi sistemlerle renklendiriyoruz. Duvar kaplama olarak da bilinen pvc gergi sistemler uygulandığı duvarlarda eşsiz bir görünüm sağlar. Gergi duvar ve tavan sistemleri iç mekanlarda kendi istekleriniz ve çözümleriniz doğrultusunda tüm tavan sistemlerine ve ölçülere uyumlu olarak geliştirildi. Bu sistem tüm ticari binalara ve konutlara uyarlanabilir ve hatta tavan onarımlarına katkı sağlar. Pvc gergi tavan sistemi ile evinizin tamiratını yapabileceğiniz gibi yaşadığınız mekanı yeniliyebilir ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Pvc gergi tavan kumaşımızın teknik raporlarımızla ispatlandığı üzere herhangi bir çatlaması söz konusu değildir. Pvc gergi duvar sistemleri müşterilerin tavanlarına göre ve onların istekleri doğrultusunda mümkün olan en akıllı ve uyumlu çözümü sağlar (sizin istekleriniz, gereksinimleriniz ve duyarlılıklarınız doğrultusunda hazırlanmış duvar resimleri ve baskıları gibi). Duvar kaplama Konutlarda, Ofislerde, Aydınlatma elmanlarının bulunduğu yerlerde, Banyolarda, Mutfaklarda, Sütun uygulamalarının çok olduğu mekanlarda, Yüzme havuzları, SPA ve nemli alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Bunlarda var

9 comments to “Duvar kaplama”
  1. merheba çok ilgimi çekti özelikle asma tavan figürleri kendim bir odamda denemek istiyorum profil ve kumaş fiyatları özelikle komşularımla işyeri arkadaşlarm merak ediyor tavandaki gökyüzü ve çiçek desnlerini çok hoşumuza gitti odamın ebatları5*5 m dir diğer fiat listesinide gönderirseniz seviniriz ŞİMDİDEN TEŞKÜRLER

  2. merhabalar… bijuteri magazası açıcam tavanım biraz yuksek bu konuyla ilğili neler yapılabilecekse bunun bilgisini, fiyat listesini ve görselleri gönderirseniz mutlu olurum. plastik asma tavan ve duvar kaplamayla ilgili fiyat listesini de gönderebilirseniz sevinirim.

  3. tuğla görünümlü iç duvar kaplamanız çok şık(duvar kaplama 2). salonuma yaptırmak istiyorum. yardımcı olur musunuz?
    Kocaeli/Derince

  4. ben muayenehanenim tek duvarını kağıt düşünmüştüm ama interneti gezerken duvar kaplamalarınızı gördüm. bu konuda bilgi verebilirmisiniz. katalog var mı? içinden secebilirmiyiz..

  5. selamlar ben malatyada inşaat işleriyle uğraşan özekin pimapen şirketinin pazarlama müdürüyüm sizden ricam duvarda kullanılan resim kaplamalarını çok beğendikkk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir